Veido kaukės (2)

Raukšleles lyginanti ir odą švelninanti kaukė. Jums reikės 1 virtos bulvės, 1 šaukšto pieno ir 1 kiaušinio trynio. Bulvę sutrinkite ir sumaišykite su pienu ir kiaušinio tryniu. Mišinį tepkite ant veido.

Valomoji kaukė visiems odos tipams. Jums reikės 1 šaukšto alaus mielių, 1 šaukšto natūralaus jogurto, 1 arb. š. alyvuogių aliejaus, 1 arb. š. apelsinų sulčių, 1 arb š. morkų sulčių. Alaus mieles, jogurtą, alyvuogių aliejų, apelsinų ir morkų sultis sumaišykite tarpusavyje ir mišinį tepkite ant veido. Laikykite 15-20 minučių.

Skaistinanti ir lyginanti kaukė visiems odos tipams. Jums reikės 2 arb. š. sutrinto avokado, 2 arb. š. sutrinto pomidoro minkštimo. Sumaišykite komponentus tarpusavyje ir tepkite ant veido. Laikykite 10-15 minučių.

Valomoji braškių kaukė. Sutrinkite kelias braškių uogas ir užtepusios ant veido palikite dešimčiai minučių.

Kaukė vystančiai šlakuotai odai. Jums reikės 1 šaukšto avižinių miltų, šviežiai spaustų kopūstų sulčių. Avižinius miltus sumaišykite su kopūsto sultimis. Mišiniu ištepkite odą ir palaikykite 15-20 minučių.

Lyginanti kaukė sausai, vystančiai, raukšlėtai odai. Jums reikės 2 šaukštų varškės, 1 šaukšto medaus, kelių lašų alyvuogių aliejaus. Varškę ištrinkite su medumi ir įlašinkite kelis lašus aliejaus. Gauta tyrele ištepkite veidą ir kaklą. Palaikykite 10-15 minučių ir nuplaukite drungnu virintu vandeniu.

Drėkinanti medaus kaukė. Jums reikės 2 šaukštų medaus ir 2 šaukštų alyvuogių aliejaus. Viską pakaitinkite ant silpnos ugnies. Gautu mišiniu ištepkite veido odą, o po 5 minučių užtepkite dar vieną sluoksnį ir palaikykite 10 minučių.

Persikų kaukė tinka visiems odos tipams. Sutrinkite persiką ir persiko košele ištepkite veidą dvidešimčiai minučių.

Veido kaukės

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s