Ledo kosmetika veidui

Tai vienas lengviausių ir prieinamiausių kosmetikos gamybos būdų. Jei mokate užplikyti arbatą, mokate padaryti ir kosmetinius ledukus. Tiesa, nors ši priemonė gaminama lengvai, ją naudoti gali prireikti valios pastangų. Kiekvieną rytą ryžtis trinti veidą leduku pradžioje gali būti neįprasta, tačiau, tikiu, kad vėliau imsite mėgautis jei ir ne pačiu procesu, tai rezultatais.


Viskas, ko reikia veido ledukams pagaminti yra geros kokybės vanduo (distiliuotas, negazuotas mineralinis ar bent virintas vanduo) ir žolelės pagal veido odos tipą.

Sausai odai: gyslotis, mėta, petražolė (universali), šalavijas (universalus).
Jautriai odai: kraujažolė, ramunėlė, bazilikas, gudobelė, jonažolė, liepžiedžiai.
Normaliai odai: beržų lapai, medetka, šalavijas, petražolė.
Riebiai odai: jonažolė, citrusinių vaisių sultys, dirvinis asiūklis, raudonėlis, ugniažolė, medetka, beržų lapai, varnalėšos.

Ledukus gaminkite kaip arbatą: šaukštą pasirinktos vaistažolės ar jo mišinio užpilkite stikline verdančio vandens ir palikite pusvalandžiui pritraukti. Nukoštą nuovirą išpilstykite į formeles ir užšaldykite.

Ledukams taip pat galite naudoti agurkų sultis sumaišytas su rožių vandeniu, vandenį praturtinti alijošiaus sultimis.

Kiekvieną rytą nusipraususios veidą kelias sekundes pašildykite leduką rankose ir tada švelniai masažuokite juo veidą. Sukdamos ratus palieskite kaktą, smilkinius, paakius, skruostus, persiriskite per nosį, apeikite lūpas ir baikite smakru. Procedūrą galite pakartoti. Nesijaudinkite, jei nesunaudojote viso ledo gabalėlio – jo ir nereikia pabaigti. Pakartotinai nebeužšaldykite.

Leduku sudrėkinto veido nenuvalykite, o verčiau leiskite jam natūraliai nudžiūti. Tirpsmo vanduo jau savaime biologiškai aktyvus, o jame ištirpusios vaistažolių gydomosios medžiagos tik dar labiau sustiprina efektą. Be gydomojo poveikio, odos valymas ledu yra ir veiksmingas kaip kontrastinis dušas. Jis tonizuoja odą, pagerina kraujo apytaką, sutraukia poras, atgaivina.

ledas

Vienas komentaras “Ledo kosmetika veidui

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s