Plaukų kaukės – eteriniai aliejai nuo pleiskanų

Plaukų kaukės

Turbūt visi esame susidūrę su pleiskanomis. Vieniems žmonėms pleiskanas padeda išnaikinti specialūs šampūnai, bet daliai žmonių vien šampūnai nepadeda. Tokiu atveju rekomenduoju išbandyti puikią priemonę nuo pleiskanų – tai plaukų kaukės su eteriniais aliejais. Taip pat atsižvelkite į tai, kad plaukų kaukės turi būti parinktos pagal jūsų odos tipą, priešingu atveju galite dar labiau pakenkti savo plaukams.

Plaukų kaukė sausiems plaukams: į įprastą šampūno kiekį, kurį naudojate plaukams trinkti įlašinkite porą lašų pelargonijų, porą lašų bergamotės ir 1 lašą levandų aliejaus, sumaišykite ir plaukite plaukus masažuodami galvą nuo 5 iki 10 minučių. Plaukų kaukės riebiems plaukams: į įprastą šampūno kiekį, kurį naudojate plaukams trinkti įlašinkite po porą eukalipto, čiobrelių ir rozmarino eterinio aliejaus.

ARBA: į įprastą šampūno kiekį, kurį naudojate plaukams trinkti įlašinkite po porą lašų levandų, citrinos, bergamotės, pelargonijos ir lašą arbatmedžio eterinio aliejaus. Sumaišykite ir, kaip ir sausų plaukų atveju, plaukite plaukus masažuodami galvą nuo 5 iki 10 minučių. Tokias plaukų kaukes naudokite bent du kartus per savaitę arba dažniau.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s